Leden 2012

Očička..

31. ledna 2012 v 14:00 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Možná jste si na nejnovějších fotkách Jůlinky všimli, že má nějaká divná očička. Pokud ano, tak se vám to nezdá. Jůlinka měla nedávno nějaký problém (jako by toho neměla málo) a nonstop měla uslzený kukadla. I když jsem jí je pravidelně umývala borovou vodou, nedokázala jsem zabránit tomu, že se jí chloupky u očiček slepily a pak opadaly..
No, chudinka, pořád s něčím bojuje. Ale je to šikovná králinda a tak nám očička postupně zase zarůstají. Myslím, že Jůlince hodně prospěje, až bude zase běhat po zahradě a slunit se

Miluje hlazení. A pokud je to po hlavičce, tak úplně tlačí do dlaně a nejraději, aby to trvalo věčně :-)

Druhé narozeniny ♥ ♥

30. ledna 2012 v 22:52 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Ve středu 25.ledna Jůlinka oslavila druhé narozeniny. Protože jsem ve středu ráno jela služebně pryč a staral se o ni přítel a pak o víkendu moji rodiče, oslava proběhla až dnes. A slavilo se ve velkém :-)
A cože to vlastně Jůlinka dostala? Kromě spousty dobrot, šampon a asi tak milionu pusinek :-) i háčkovaného králíčka (fotka v galerii), kterého dělala moje kolegyně z práce.


A protože je to holka šikovná, hned začala SAMA všechno ochutnávat. Je to moje šikovná pusinka.
Na více fotek mrkněte do galerie FOTKY 2012.

Novinky od Jůůůlinky

23. ledna 2012 v 15:41 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Od vánočních svátků už uběhl téměř měsíc a konečně i já si dělám čas, abych vám napsala, co Ježíšek Jůlince donesl. :-)
Rok 2011 byl pro Jůlinku hodně náročný. Prodělala komplikovaný zánět v čumáčku, ke kterému ji velkou měrou přispěl jeden brněnský veterinář. Následkem jeho agresivní léčby přišla o skoro celý jazýček a málem i umřela (jeden čas vážila pouhých 620g). Za necelý rok se nejen dostala z nejhoršího, ale postupem času se naučila sama papkat spoustu věcí. Krmit ze stříkačky budu Jůlinku asi doživotně, ale už to není ta neustálá závislost :-)
Je šikovná, je moje, je nejkrásnější a já jsem i přes ty všechny nemoci, trable a starosti opravdu šťastná, že tuhle malou králičí slečnu mám. :-)