Říjen 2011

Fotky...

30. října 2011 v 17:55 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Právě jsem do galerie Fotky září 2011 přidala nové fotky, tak mrkněte..No přidávat na konci října zářijové fotky sice nic moc, ale snažím se. :-) Jůůůlinka mě prostě hodně zaměstnává :-)))
A pravidelné hlášení: Jůůůlinka je v pořádku (ťukám na dřevo), je veselá, hravá, miloučka (vůbec mě nekouše :-) ) a je moc šikovná. Všímám si, že papká sama granulky :-) a taky si se mnou moc ráda hraje. Hlavně když ji jdu krmit, tak si hraje na honěnou :-D ...je to sluníčko...


Bolavá ťapka

15. října 2011 v 20:13 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Je to něco přes týden, co Jůůůlince začala pobolívat pravá přední ťapička. Jenže, než jsem se dostala k napsání tohoto článku, vše je v pořádku :-). Co se vlastně dělo?
Všimla jsem si, že si Jůůůlinka pořád ožužlává pacičku. Pak najednou na ni nechtěla stoupnout. Celou packu jsem ji prohmatala a nic. Nijak sebou necukala, takže nic tak strašně vážného to být nemohlo. Pro jistotu jsem volala doktorovi, který mně řekl, že má být v klidu a neběhat. Jenže jak to Jůůůlince vysvětlit? Má ve zvyku se se mnou honit, když ji jdu krmit (taková její hra) a najednou nesměla.
Naštěstí jsem si už včera všimla, že se vše lepší a dnes běhala jak šílenec :-)

Jsem ráda, že je zas vše v pořádku..

Brzy přidám ještě nějaká videa z konce léta :-)