Červenec 2011

Pro sebe jen to nejlepší :-)

25. července 2011 v 12:05 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Každý den s Jůůůlinkou je jiný, každý den mně něčím novým překvapí, rozesměje :-). Jůůůlinka je prostě koumák a postupně mě zpracovává tak, aby měla ještě větší pohodlí, aby dostávala víc kokinek :-). Ví jak na mě. Když něco chce, tak si sedne naproti mě, našponuje ouška a tak dlouho se na mě kouká, dokud se nepohnu a neudělám co chce. A já vždycky udělám co chce. Těm jejím kukadlům se totiž nedá odolat! Pamlsky si vynucuje tím, že mně leze na klín nebo mně okusuje nohavice :-). Znovu se naučila skákat na postel a vyvalovat se v peřinách :-).
Pokud ji chci nakrmit, tak na ni zavolám a ona hned přihopsá. Zrovna, když tu píšu o krmení...pořád je nutné Jůůůlinku krmit ze stříkačky, ale postupem doby se naučila spoustu věcí papat sama. Denně sama sní kousek jabka, rohlík, sušené bylinky, květák, brokolici a nejvíc teď právě zbožňuje rozinky.

...a mrkněte do galerie FOTKY ČERVENEC 2011, je tam spousta novinek :-)

Letní výběh :-)

18. července 2011 v 18:00 | Helena |  Videa s Jůůůlinkou
Jůůůlinka už ví, že když je pěkné počasí, chodíváme spolu ven. Minulý týden ale byla nemocná a kvůli lékům nesměla na sluníčko. Snažím se ji tam nebrat ani teď, protože se ještě pořád občas poškrábe.
Aby byla "na vzduchu" i přes den, kdy jsem doma, udělala jsem jí na balkoně letní výběh. Podívejte se na video, jak byla překvapená, kde se ocitla a jak vše musela nejdřív prozkoumat...za pár minut ale už opět ležela, nožky natáhlé a tvářila se moc spokojeně :-)

Jůůůlinka si troufá :-)

17. července 2011 v 13:31 | Helena |  Videa s Jůůůlinkou
Jůůůlinka se toho nebojí a tak si tentokrát troufla na celý květák :-))))
Video jsem natáčela minulý týden, kdy byla nemocná a tak je ještě upatlaná od mastiček.
...ale i tak je nádherná :-)

Kolikrát ještě??

8. července 2011 v 20:17 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Je pátek večer, sedím v poloprázdném pokoji, kde je jen TV a sedačka (rekonstruuji byt :-) ), kolem mě vesele hopsá Jůůůlinka a já jsem naprosto vyčerpaná. Nemám chuť někam jít, cokoliv dělat, natož se pohnout :-))) Máme s Jůůůlinkou za sebou opravdu náročný týden. Co se vlastně zase děje?

Zničeho nic se v neděli večer začala Jůůůlinka škrábat, třepala ouškama a byla dost neklidná. Noc byla šílená. Dá se říct, že jsme obě byly vzhůru celou noc. Ráno jsem okamžitě volala jejímu lékaři a odpoledne už Jůůůlinka dostala injekci Ditiadenu a kapky do uší Suloran. Na úterý a středu jsem vyfasovala 2 injekce s Ditiadenem a hned bylo o starost víc. Kdo lék Jůůůlince píchne? Nedokáži ji dát injekci :-). Naštěstí moje sestřenice našla odvahu a bez problému injekci aplikovala.

Jůůůlinka je mnohem lepší. Dokonce už v noci opět spíme :-). Dnes byla na kontrole, injekce bude dostávat do neděle (takže o víkendu opět nastoupí sestřenice) a pak by to mělo být už úplně v pořádku.

Každý den se musíme hlásit panu doktorovi, jak to vypadá. Je to úžasný doktor. I když má dovolenou, každý den čeká na telefon a zajímá se, jestli to moje chuďátko je v pořádku.

Proč vlastně měla a ještě vlastně má problém? Nevím, možná z jídla (možná jahody). možná něco z trávy (chodíme každý den ven)... I když ji svědila ouška a krček, tak i tak zlobila, hrála si a měla obrovskou chuď k jídlu. Co se jí určitě nelíbí, tak že nesmí ještě chodit ven na sluníčko.

...a taky je pěkně vychytralá. Opět vidí, jak se můžu kvůli ní rozkrájet, jak jí lituji a už toho zneužívá. Neustále ze mě tahá rozinky :-)))))

Je to moje statečná holka, které osud vůbec nepřeje... ale spolu zvládneme vše :-)