Květen 2011

Uf, to byl náročný den

24. května 2011 v 21:25 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Pssst, ticho!!!! Jůůůlinka odpočívá. :-) Má za sebou táááákto náročný den. Pár dní jsem si vzala dovolenou, abych pomohla našim se stěhováním, takže jsem teď s Jůůůlinkou téměř celý den a náležitě si to užíváme. :-) Dnes měla svoji klasickou oblíbenou dopolední siestu, kdy nebyla vůbec rušena, ale to odpoledne. :-)))) Kolem třetí jsem ji vzala na zahradu a domů se jelo až před sedmou. Jůůůlinka je vyběhaná, krásně provětraná, dokonce i sama papkala travičku a já doufám, že bude v noci spát jako dudek. Dnes tomu moc nedala...

Teď leží vedle mě na posteli, strká do mě čumáčkem a chce hladit :-))) A je tak neodbytná, že raději psaní pro dnešek ukončím a už ani nebudu vkládat fotky. Tak dlouho čekat nevydrží... :-)

Dobré zprávy z veteriny

22. května 2011 v 14:13 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Čtrnáct dní uteklo jako voda a opět se s Jůůůlinkou hlásíme. :-) A jsem moc ráda, že můžu hlásit jen dobré zprávy.
Ve čtvrtek Jůůůlinka navštívila pana doktora. Váží 943g, takže opět trošku přibrala. Zoubky jsou v normě. Jen při kontrole zoubků mně bylo dost "horko". Jůůůlinka už totiž ví, co ji čeká a tak se bránila. Nic bolestivého se jí neděje, ale vadí ji, že musí mít dokořán otevřenou hubičku. A tak pro jistotu začala ječet. Kdo to neslyšel, neuvěří, jaký šílený zvuk dokáže takovej prcek vydat. Naštěstí prohlídka byla raz dva hotová.

Ještě jsem nechala Jůůůlinku postříkat sprejem proti klíšťatům a blechám. Chodíme skoro každý den ven a tak malá chudinka měla už klíště!!! Na uchu. Jsem ráda, že jsem toho hnusného parazita objevila brzy a tak nestihl Jůůůlince ubližovat.

Jediné, co mně opět přidělává vrásky je, že se začala opět víc slintat. Jeden čas přestala a teď znovu..tak nevím...uvidíme, co vymyslí dál .-)


Na světě je hezky..

7. května 2011 v 20:56 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Zdá se (doufám, že to nezakřiknu), že to nejhorší má Jůůůlinka za sebou. Je to až k neuvěření, co ji všechno během jejího krátkého života potkalo. Ale žádné smutnění a černé myšlenky. Žijme přítomností.
V pondělí Jůůůlinka navštívila pana doktora. Pan doktor byl s Jůůůlinkou spokojen. Díval se jí i do pusinky a říkal, že ji trošičku začíná přerůstat jedna stolička. Ale prý si s tím zatím nemám dělat starosti. Jůůůlinka moc dlouho vůbec sama nepapkala. Teď každý den něco sama sní. Takže si zoubek snad sama obrousí..
Už se ani tolik neslintá jako dřív.

Poslední dobou je veselá, hravá a vymýšlí samé lumpárny :-). Taková nikdy nebývala :-). Je to takovej šašek. Spoustu legrace zažíváme při krmení. Začnu míchat papu, Jůůůlinka po mě pokukuje a čeká, kdy budu mít nachystané stříkačky s jídlem a budu si ji chtít vzít do náruče. Jakmile se k ní skloním, rychle uteče, tak já zas za ní a ona zas frnk a je na druhé straně pokoje. Pořád pokukuje a je připravena k dalšímu úprku. Je na ni znát, jak ji to baví :-). Krmení bez tohoto "rituálu" si nedokážu představit. I když ráno spěchám do práce, nemůžu ji jen tak chytit, nakrmit a odejít. Musím přistoupit na její hru. Jinak by byla smutná.
Pokud neprší nebo není zima, tak jsme spolu každý den venku, kde se jí moc líbí... dnes jsem udělala plno fotek, tak mrkněte do galerie FOTKY KVĚTEN 2011.