Říjen 2010

Jůůůlinčina odpolední svačinka

31. října 2010 v 17:53 | Helena |  Videa s Jůůůlinkou

Ke svačince má samozřejmě výběr té nejlepší travičky :-)


Už zítra..

31. října 2010 v 14:21 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Ach jo, zítra bude Jůůůlinka po dlouhé době zase sama. Byla jsem s ní od 16.září nonstop doma. Teď jsem už zdravá a vracím se do práce. Áááách jo, tolik jsem si na ni zvykla, mít ji u sebe celý den a najednou musím od ní. Jůůůlinka si za tu dobu zvykla, že na dopolední siestu není sama a často její siesta probíhala u mě v posteli :-) Navíc každé ráno (nebo nad ránem, podle toho, kdy se vzbudila) jsem si ji brala do postele, škrabala ji za ouškem, přikryla peřinou až po krček a takto sme ležely třeba hodinu.
Jůůůlinka je úžasná, umazlená a hrozně miloučká. Ještě nejsem v práci a už teď vím, že za ní budu zítra moc moc spěchat a hned jak budu doma, tak si ji vemu do náruče a budeme se mazlit až do dalšího dne :-))) a pak zas znovu, odpoledne po práci honem domů mazlit za Jůůůlinkou :-) a takto každý den ...

neví kam s ouškama

Jůůůlinka má 9 měsíců

25. října 2010 v 16:48 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Před devíti měsíci se narodila moje malá krásná Jůůůlinka...celý den myslím na tu dobu, kdy jsem se o ní dověděla. Zrovna byla na světě 4 dny. Vzpomínám na den, kdy mně paní chovatelka poslala její první fotku a já se na ni dívala celé dny a nemohla jsem se jí dočkat. Vzpomínám na den, kdy jsem si pro ni jela......

Teď ji mám už sedm měsíců. Je moje!!! Nemůže skoro hopsat, protože se převažuje na levou stranu, má kilo deset, ouška má jak "normální" králíček nahoru místo dolů a přesto JSEM ŠŤASTNÁ že ji mám!!! Je to moje potěšení, můj mazlíček, moje sluníčko. Teď ji mám na klíně, papká medové kokinko a strká do mě čeníškem, abych ji hladila :-) :-) :-) Je úžasná.
Moc už tomu nevěřím, že se vyléčí, ale...nevadí. Udělám pro ni vše, co se dá. Hlavní je, aby ji nic nebolelo. Běhat sprinty nemusí.

Jůůůlinko, mám tě moc ráda :-)

PUSA

Jůůůlinka si dělá pelíšek

20. října 2010 v 12:29 | Helena |  Videa s Jůůůlinkou
Nechat Jůůůlinku chvílu v posteli, tak kromě okusování prostěradla (má svoje vlastní,které kousat může) si hned dělá pelíšek...Dokáže se celá zamotat do ručníku nebo prostěradla, povlečení a pak spinká.

Mazlíček můj.

Krásná, krásná, nejkrásnější

12. října 2010 v 10:00 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Moje malá parádnice tráví spoustu času čištěním kožíšku. Včera jí to trvalo extrémně dlouho :-). Celou dobu jsem se na ni dívala a pak jsem neodolala a aspoň ten "konec" jsem natočila..


V galerii FOTKY ŘÍJEN je i pár nových "kukučů"

Co chutná Jůůůlince?

9. října 2010 v 19:44 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Ach jo, vůbec se s Jůůůlinkou netěšíme na zimu. Kromě toho, že nebude občas trávit odpoledne na zahradě, nebude pro ni ani zelená travička a bude mít jen seno, granule a zeleninu..
Ještě že máme tolik mrkve :-) Letos mamka vysadila o záhonek navíc..samozřejmě kvůli naší králičí slečince.

Zatím má každý den v jídelníčku listy z ostružiny, bodláčí, jetelinku, mlíčí, sem tam jitrocel a nať z mrkve nebo celeru. Ráno dostala kopřivu. Nechala jsem ji přes noc "zvadnout", aby nepálila a moc ji chutnala.. (mně ještě od popálení brní ruka, jak jsem zkoušela, jestli je to už dobré).

Jako mlsky dostává ovoce, medový kokinka a bazalku nebo mátu. Moc jí chutnají hrozny, červená paprika a naopak jí přestal chutnat květák.

Je hodná. I když se špatně pohybuje, vypadá spokojeně a hrozně moc si užívá mazlení. Jediný problém má asi s tím, že jsem pořád nemocná doma a díky tomu nemá ten svůj dopolední klid :-)

neviňátko

Mezinárodní den zvířat !!!

4. října 2010 v 9:46 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
nota

Máme rádi zvířata, zvířata...protože jsou chlupatá.... la la lááá


Dnes je velmi významný den pro všechna zvířátka na světě - MEZINÁRODNÍ DEN ZVÍŘAT. Pro Jůůůlinku další důvod, aby dostala něco dobrého. Jůůůlinka má vlastně takový svátek každý den :-)

Den s Jůůůlinkou

1. října 2010 v 23:55 | Helena |  Život s Jůůůlinkou

Poslední měsíce pro mě vůbec nebyly lehké. Proto jsem tak šťastná, že mám Jůůůlinku, někoho, s kým se pomazlím, řeknu jí své bolístky a vím, že si to nechá pro sebe, že mně neodsoudí, neřekne že jsem hloupá a místo toho se jen přitulí, funí mně do ucha a čeká na nějakou dobrůtku.
Ona je moje opravdové potěšení. Její zdravotní problémy spolu zvládáme, už to bereme tak jak to prostě je ...pořád si ale říkám, že se třeba stane zázrak a uzdraví se....snad...zasloužila by si to.