Můj malý pacient

26. července 2010 v 21:55 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Jůůůlinka dnes byla opět navštívit pana doktora...dnes ale z úplně jiného důvodu, než tam jezdí.  Pěkně jsem se vylekala. Co se stalo????

Včera jsem si všimla, že Jůůůlinka vůbec přes den neležela a nepodřimovala. Přišlo mně to divné, odpoledne se začala škrábat, olizovat a pořád třásla hlavičkou, byla hrozně neklidná.. V noci zase vůbec nespala (já jsem si musela jít lehnout jinam, protože jsem byla fakt K.O.)
Ráno jsem Jůůůlinku pustila proběhnout, bylo na ní vidět, jak je unavená a taky jsem zjistila, že skoro nic nesnědla :-(
Protože jsem musela do práce, na veterinu hned dopoledne jela mamka s taťkem. Pan doktor vzal Jůůůlince z ouška vzorek a pod mikroskopem zjistil, že se nejedná o žádný ušní svrab ...Uuufff
Je to nějaká infekce...z čeho může být zjistím v týdnu. Mám totiž panu doktorovi volat. Jůůůlinka je naočkovaná proti nějakým parazitům atd..za deset dní přeočkování. Není to nic vážného, takže ani nemá antibiotika.

Jakmile byla Jůůůlinka zpět ve svém pelíšku, tak si konečně vklidu lehla /injekce začala působit, takže zřejmě to už tolik nesvědí/ a usnula...několikrát jsem volala domů a vždy jsem se dověděla, že Jůůůlinka pořád spinká...miminko moje malinkaté.

Odpoledne dostala chuť k jídlu. HURÁÁÁ...takto si "hoví" v seně..

Uvidíme jaká bude dnešní noc...ááále co, hlavně ať je zdravá. Však já to dospím jindy :-) Jen si pořád tak říkám, proč zrovna ona?? Má od malinka zdravotní problémy a aby se pohybovala tak jak má, jezdíme pravidelně na injekce...teď infekce. Vždyť ona si to vůbec nezaslouží. Je tak hodná, úžasná... A troufám si říct, že se o ni starám perfektně. Vždyť ji nedávám ani naši "tvrdou" vodu, ale dostává kojeneckou balenou :-)))

Takto právě teď bucá. Už je to zase skoro ona... Jo a podle doktorové váhy má kilo..trošku zhubla..ale to snad rychle doženeme :-)
26.července - už je jí líp
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 30. července 2010 v 11:25 | Reagovat

už jsem se taky lekla, že je to něco vážnějšího! uklidnila jsi i mě :) ať je princeznička co nejvíc zdravá.

2 Nikoušek Nikoušek | Web | 30. července 2010 v 20:12 | Reagovat

To je šikulka! :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama