Náš první týden..

20. března 2010 v 20:53 | Helena |  Život s Jůůůlinkou
Je to přesně týden, co mám doma Jůůlinku. Týden nonstop mazlení :-). Týden starostí, jestli jí něco nechybí.. i týden nevyspání....:-) No jo, je jak miminko. Ve tři ráno se vzbudí a chce si hrát. Druhý den v půl paté, pak zas ve dvě. A pak mě překvapí (tak jako dnes) a spí celou noc jak dudek.
Je to malý andílek...

Co už umí? Ve čtvrtek se naučila skákat do klece a vyskakovat i ven. Sama z toho byla tak překvapená, že pak asi deset minut vkuse skákala tam a zpátky :-) Jo a už taky objevila šňůry od PC, lampy, rádia, nabíječky na mobil atd. To je fakt super, takže proběhla přestavba a co se dalo, je schováno. Kvítka už taky nemám jen tak volně postavené na koberci...poličky to jistí :-)

A jak se změnila? Roste jak z vody a "spadlo" jí jedno ouško. V mém pokoji se už cítí jak doma, ale zatím si netroufá ho opustit. Nejdál byla u dveří a vykukovala ven...stihla jsem to vyfotit, kvalita nic moc, ale..

Za ten týden si na mě už parádně zvykla. Lehnu si na zem, hned na mě vyleze a pořád po mě ťapká. Když ji hladím nebo pusinkuji, vůbec neodskakuje pryč. A když se jí něco nelíbí, tak to dá najevo...třeba před chvílou. Ležela jsem na zemi a měla jsem nataženou ruku..Jůůlinka chtěla někam jít, ale to by tu ruku musela přeskočit, tak jí napadlo, že mně do ní kousne...a hned byla cesta volná. :-)))))

Opět přihazuji nové fotky, ale vyfotit Jůůůlinku není úplně jednoduchý. Je to neposeda :-)
jedno ouško dole

Jůlinka

Víc fotek je tady

Pro dnešek končím...musím se jít přece mazlit s Jůůůlinkou :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama